کلمه کلیدی در سئو سایت

کلمه کلیدی
سئو

کلمه کلیدی در سئو سایت

زمانی که می خواهید در زمینه سئو وردپرس فعالیت کنید، باید بدانید که گوگل همچنان از الگوریتم ها استفاده می کند و درست به همین علت کلمه کلیدی همچنان در سال 2020 مهم هستند.

شما قطعا برای کسب و کار خود و یا حتی مشتریان که سراغتان می آیند، محتوای مناسب برای گوگل تولید کنید اما باهوش باشید و هم زمان با اینکه مطابق قوانین گوگل تمرکز می کنید، می توانید محتوایی کاربر پسند هم تولید کنید.

این موضوع را به یاد داشته باشید که اگر موتورهای جستجو یاهو و یا بینگ سروکار دارید، آنها بیشتر از هر مورد دیگری بر روش های سنتی سئو تکیه دارند.

هر وقت می خواهید یک پست برای سایتتان تولید کنید و یا یک صفحه جدید ایجاد کنید، فقط و فقط روی یک کلمه کِلیدی تمرکز کنید توصیه می کنم که فقط برای افزایش محتوا و این که محتوای سایتتان بیشتر شود، مقاله ایی را منتشر نکنید.

پلاگین Yoast

با استفاده از پلاگین Yoast شما می توانید به راحتی روی کلمه کلیدی مورد نظرتان تمرکز کنید تا محتوایی بی نقص برای آن تولید کنید.

برای مثال در خصوص این بنویسید که کلمه کِلیدی آن ووکامرس باشد، یکی از کارهایی که Yoast می کند این است که محتوا تجزیه و تحلیل کرده و چگالی این کلمه را در محتوای تان به شما نمایش می دهد.

به طور کلی حداقل نیم و حداکثر تا یک و نیم چگالی مناسب کلمات کِلیدی در محتوا محسوب می شود.

بنابراین شما طبق این توصیه Yoast باید راهی برای گنجاندن کلمه کلیدی به مقدار مورد نظر و با جلوه طبیعی در محتوای تان پیدا کنید.

دامنه های دارای WWW در مقابل دامنه های بدون WWW

برای موتور های جستجو هیچ اهمیتی وجود ندارد که www در دامنه شما باشد یا نباشد چرا که این موضوع به هیچ عنوان در رتبه بندی شما تاثیر ندارد.

 

محتوا کلمه کلیدی در سئو سایت را به صورت ویدیو نوشته ببینید

 

فایل پاورپوینت محتوا: دانلود کنید

فایل PDF محتوا: دانلود کنید

 

جهان، بدون موسیقی غیرقابل تصور است.

سئو وردپرس شما را بعد از مطالعه کلمه کِلیدی در سئو سایت، دعوت به شنیدن این موزیک آرامبخش بی کلام می کند:

Search Engine Optimizationسئو
نوشتهٔ پیشین
پیوند یکتا در وردپرس
نوشتهٔ بعدی
متا تگ عنوان چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست