wordpress-seo

طراحی وب‌ سایت حرفه‌ای برای کسب‌و‌کار شما

سایت خود را حرفه‌ای ارائه کنید، از ترافیک دریافتی خود نتیجه بگیرید

بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین با وجود صرف هزینه‌های هنگفت در بخش‌های مختلف،تنها به دلیل عدم رعایت نکات کلیدی در طراحی سایت، نتیجه نمی‌گیرند.

المان‌های اصلی طراحی سایت، یعنی رابط کاربری یا User Interface و تجربه کاربری یا User experience مواردی هستند که در ایران خیلی به سادگی از کنار آن‌ها گذشته می‌شود. به طور مثال اگر ۱۰۰ واحد بودجه برای طراحی یک فروشگاه در نظر گرفته شود، شاید کمتر از ۱ یا ۲ واحد برای طراحی تجربه کاربری و رابطه کاربری هزینه می‌شود. اما این یکی از بزرگترین اشتباهات صاحبان کسب و کار است. در برخی موارد یک تغییر به جا در رابط کاربری می‌تواند تا ۲۰ برابر تعداد مشتریان را از بازدید کننده برابر افزایش دهد. این عدد به قدری بزرگ است که بعید است کسی بعد از شنیدن آن به فکر بهبود رابط کاربری و تجربه کاربری خود نیفتد. حال چه سوالاتی در ذهن شما وجود داشته است که به این صفحه مراجعه کرده‌اید.

  • فروشگاه من با وجود بازدید مناسب، مشتری نهایی کمی دارد. مشکل کجاست؟
  • معنی رابط کاربری خوب چیست؟ از کجا می‌توان بهترین رابط کاربری را برای هدفمان انتخاب کنیم؟
  • فرایند طراحی رابط کاربری چیست؟ چه اطلاعاتی را باید به عنوان پیش‌نیاز بدانیم؟
  • از کجا می‌توان متوجه شد که واقعا کدام رابط کاربری برای ما بهتر است؟ معیارهای اندازه‌گیری موفقیت و روش‌های هرکدام چیست؟
  • چه تخصص و چه افرادی توانایی طراحی و درک رابط کاربری خوب را دارند؟

و سوالات کلیدی بسیار زیاد دیگر که مطمئنا ذهن شما را مشغول کرده است. نگرانی وجود ندارد، چرا که تیم ما با صدها بار سعی و خطا و هزینه‌های گزافِ یادگیری توانسته است روش‌هایی را توسعه دهد که با دقت خیلی خوبی رابط کاربری مناسب شما را نتیجه دهد. البته هیچ‌وقت بدون سعی و خطا نمی‌توان از ابتدا بهترین روش را اتخاذ کرد اما بدون داشتن یک نقطه شروع خوب و روش صحیح تحلیل داده‌ها نیز امکان بهبود سریع وجود ندارد.

برچسب:

وردپرس چیست، قالب وردپرس، ساخت سایت وردپرسی

فهرست